Неділя

Як вам наш ліцей?
Главная » 2009 » Березень » 10 » Наші здобутки
Наші здобутки
Міцні, фундаментальні та грунтовні знання вихованців завжди були, є і будуть найважливішими показниками рівня навчально-виховного процесу, віддзеркаленням злагодженої, професійної, цілеспрямованої педагогічної праці дирекції і педагогічного колективу кожного навчального закладу.
Саме й тому, з дня заснування ліцею-інтернату, дирекція та педагогічний колектив Івано-Франківського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості, відчуваючи велику відповідальність перед державою в справі навчання та виховання підростаючого покоління, старається працювати ефективно, творчо і злагоджено, розвиваючи природні здібності і нахили кожного ліцеїста.
Цьому в значній мірі допомагають провідні інноваційні методи навчання і виховання, систематичний аналіз якості педагогічної праці вчителів дирекцією ліцею-інтернату, науково-методична робота, саморозвиток та самовдосконалення педагогічної майстерності кожного педагога, багата матеріально-технічна база навчального закладу.
В період з 10 січня по 22 лютого 2009 р. на базі освітніх закладів міста Івано-Франківська проходив III етап Всеукраїнських олімпіад з основних навчальних предметів, в якому взяли активну участь учні нашого навчального закладу.
В 13 предметних олімпіадах взяло участь 70 вихованців ліцею, виборовши 26 призових місць (з I по VI), 17 з них здобули I-III місця; 9 учнів – IV-VI призові місця.
Серед них: учні 10 класу Стрільчик Б.А. – II місце (українська мова) вчитель Дворська М.М., Старовецький М.М. (10 кл.) – II місце (географія) – вчитель Фелик О.М., Мельник А.І. (11 кл.) – II місце (біологія) – вчитель Ференц Н.І., Костів М.Б. (9 кл.) – II місце (історія) – вчитель Андрейчук Л.З., Василюк Ю.В., та учениця Фещук А.В. (9 кл.) II місце (економіка) – вчитель Курган Л.М.
Слід відмітити якісну педагогічну і навчальну діяльність вчителів предметників, а саме: Люкляна О.І. (вч. німецької мови), Капущак С.О. (вч. української мови), Лемка А.І. (вч. історії), Кульчак Л.С. (вч. правознавства), Миндюк Н.В. (вч. правознавства), Яцків О.С. (вч. математики), Вельч Г.С. (вч. математики), Іванічок Н.Я. (вч. фізики), учні яких зайняли III-VI призові місця на обласній олімпіаді. А учениця 10-П класу Ірина Вівчар здобула III місце в обласному конкурсі знавців української мови і літератури імені
П. Яцика (вч. Дворська М.М.). Відрадно і те, що вчителька ліцею інтернату Карман Наталя Богданівна беручи участь в обласному конкурсі ’’Вчитель року – 2009 р.’’ зайняла почесне II місце серед вчителів української мови і літератури.
Всі ці невеличкі навчальні та професійні здобутки наших вихованців та колег вселяють радість і оптимізм в серця педагогів ліцею інтернату, зобов’язуючи їх в майбутньому працювати ефективно, відповідально, творчо, щоб досягти, ще вагоміших результатів в своїй педагогічній діяльності.

Лемко А.І.
заступник директора
з НМР обласного ліцею-інтернату
для обдарованих дітей